Cyklodata.cz

Kompletní evidence cyklistického tréninku

Více »

O systému

Server www.cyklodata.cz je komplexním nástrojem pro evidenci a statistické vyhodnocení vašeho cyklistického tréninku. Jeho "modulová" struktura je předpokladem toho, že systém mohou využívat nejen výkonnostní cyklisté, ale i příležitostní a rekreační sportovci.

Stále se pracuje na zefektivnění jednotlivých funkcí a stále se vyvíjí nové aplikace. Naším cílem je poskytnout uživatelům zcela zdarma profesionální nástroj, který mohou dlouhodobě využívat.

Výhod on–line tréninkového deníku je celá řada: přehledná evidence s následným statistickým zpracováním (i po delším čase jste schopni "vyznat se" v tréninkových datech), data jsou pravidelně zálohována (nehrozí ztráta tréninkových záznamů), tréninkové údaje může mít okamžitě k dispozici váš trenér (zefektivníte svou přípravu), k deníku máte přístup 24 hodin denně a z jakéhokoli místa (menší starosti pro často cestující sportovce) atd.

Zvolte nabídku "návod" v hlavním menu a vyzkoušejte, co vám server www.cyklodata.cz nabízí.


Aktuality

29.02.2024 - ukončení / prodloužení platnosti uživatelských účtů

Podmínky pro používání webu www.cyklodata.cz pro rok 2024 zůstávají stejné jako v předešlém roce (viz pokyny níže).

28.02.2023 - ukončení / prodloužení platnosti uživatelských účtů

POZOR: Upozorňujeme na nutnost provedení platby za přístup k uživatelským účtům pro rok 2023.

- částku 150 Kč zasílejte na účet 670100-2206510566/6210
- jako variabilní symbol zadejte své uživatelské číslo přidělené systémem při registraci na web Cyklodata (naleznete jej po přihlášení ve svém Nastavení - pod odkazem Osobní profil)
- přenastavení doby platnosti uživatelských účtů proběhne v posledním únorovém týdnu, k deaktivaci účtů dojde od 1.3.2023.

Cyklodata nemohou a nechtějí konkurovat moderním nástrojům evidujícím zdarma možné i nemožné údaje o vašich tréninkových aktivitách. Web vznikal v době, kdy žádné tyto služby neexistovaly. Počet aktivních uživatelů tedy logicky klesá. A byť to jsou nyní už pouze jednotlivci, nechce se nám tuto službu ukončovat. Poplatek tedy není komerční záležitostí, ale příspěvkem k pokrytí nutných výdajů.

Výše poplatku je stejná jako v roce 2022. Pomáhá pokrýt (nepokrývá zcela) náklady na provoz webu. Pokud web "padne" v důsledku zastarání technolologie, nebude jeho provoz dále podporován a bude ukončen. Poplatek v tom případě nebude vracen. Doufejme, že k tomuto nedojde.

Spolupracující weby


další spolupracující weby

Anketa

Jakou hranici v počtu najetých kilometrů hodláte letos překonat?
Celkem 88 hlasů
Hlasovat smí jen přihlášení uživatelé.

Infoservis

Načítají se data...

© Cyklodata.cz 2014 | Kompletní evidence cyklistického tréninku.