Cyklodata.cz

Kompletní evidence cyklistického tréninku

Více »

O systému

Server www.cyklodata.cz je komplexním nástrojem pro evidenci a statistické vyhodnocení vašeho cyklistického tréninku. Jeho "modulová" struktura je předpokladem toho, že systém mohou využívat nejen výkonnostní cyklisté, ale i příležitostní a rekreační sportovci.

Stále se pracuje na zefektivnění jednotlivých funkcí a stále se vyvíjí nové aplikace. Naším cílem je poskytnout uživatelům zcela zdarma profesionální nástroj, který mohou dlouhodobě využívat.

Výhod on–line tréninkového deníku je celá řada: přehledná evidence s následným statistickým zpracováním (i po delším čase jste schopni "vyznat se" v tréninkových datech), data jsou pravidelně zálohována (nehrozí ztráta tréninkových záznamů), tréninkové údaje může mít okamžitě k dispozici váš trenér (zefektivníte svou přípravu), k deníku máte přístup 24 hodin denně a z jakéhokoli místa (menší starosti pro často cestující sportovce) atd.

Zvolte nabídku "návod" v hlavním menu a vyzkoušejte, co vám server www.cyklodata.cz nabízí.


Aktuality

02.03.2019 - aktivace / deaktivace účtů

Omlouváme se za třídenní nedostupnost Cyklodat (přihlášení k účtu) u těch, kteří provedli platbu za přístup pro rok 2019.

Důvod je jednoduchý a snad tolerovaný - zapomněli jsem zapnout příslušnou funkci.

Platnost účtů byla nastavena podle variabilních symbolů u zaslaných plateb (to je komentář pro ty z uživatelů, kteří měli pod svým jménem zaregistrováno účtů několik).

Omlouváme se a přejeme prima den
Cyklodata.cz

09.01.2019 - zpoplatněné přístupy na Cyklodata v roce 2019

Vaše platby průběžně evidujeme. 1.3. bude provedena změna nastavení na základě provedených/neprovedených plateb. V prvé fázi nebudou data smazána, ale pouze pozastaven přístup k nim. Ten bude možné zaplatit kdykoli v průběhu roku 2019. Poté budou smazána i data.

13.12.2019 - nový projekt a tip pro vás.

Navštivte stránku http://www.cykloseminare.cz/projekt-mysasy/

12.11.2019 - změna nastavení doby platnosti vašich účtů.

Prodloužení platnosti uživatelských účtů u platících uživatelů bude provedeno na začátku února 2019.

01.10.2019 - změna nastavení doby platnosti vašich účtů.

U uživatelských účtů byla nastavena doba platnosti do 28.2.2019. Tato změna souvisí s nutností zpoplatnit služby webu pro rok 2019 částkou 10 Kč / měsíc. Tj. 120 Kč / rok. Částku 120 Kč je třeba uhradit na účet 670100-2206510566/6210 a jako variabilní symbol uvádějte své registrační číslo. (Pro získání registračního čísla klikněte po přihlášení na místní nabídku pod vaším uživatelským jménem a zvolte "Osobní profil".)

Věříme, že částka 10 Kč / měsíc pro vás bude akceptovatelná. Může se zdát, že toto opatření jde proti trendům dnešní doby, ale jedná se o opatření promyšlené a jeho cílem není udělat z webu výdělečnou aktivitu, ale pokrýt náklady na provoz.

Spolupracující weby


další spolupracující weby

Anketa

Jakou hranici v počtu najetých kilometrů hodláte letos překonat?
Celkem 85 hlasů
Hlasovat smí jen přihlášení uživatelé.

Infoservis

Načítají se data...

© Cyklodata.cz 2014 | Kompletní evidence cyklistického tréninku.